MOBİL UYGULAMALARIN AVANTAJLARI

Renk seçimi

Sitenize uygun renk seçimlerinin getirdiği şık tasarımla kullanıcıyı büyülüyoruz.

Uygulama İçi Arama

Kategorilerdeki ürünleri istediğiniz şekilde uygulama içi arama motorunu rahatça bulun.

Gelişmiş Zoom

Fotoğraflarda ve özelliklerde zoom yapabilme.

İnteraktif Vitrin

E-ticaret sitenizde olduğu gibi mobil uygulamanızda da kampanyalarınız için bannerlar hazırlayabilirsiniz.

Sepet Kontrolü

Ürün miktarını arttırma,azaltma ve silme özelliği.

Anlık Bildirimler

Ios ve Android telefonlarına ayrı ayrı bildirim gönderebilirsiniz.

Ülkede Hizmet

Dünya'nın 3 ülkesinde varız, çok yakında daha fazla ülkede olacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
3
+
Memnun Müşterilerimiz

Siz de memnun müşterilerimizin arasında yerinizi alın, işinizi yönetmenin keyfini çıkarın.

İLETİŞİME GEÇİN
500+
+
Mutlu Müşteriler

Başarılı olmak için her yazılım çözümü mevcut teknoloji ortamına derinlemesine entegre edilmelidir ...

BİZİ TANIYIN
3000+

Mobil Uygulama Nedir?

Native uygulama mimarisi ile işletme ve kurumunuza özel platform bağımsız uygulamalar geliştiriyoruz.

Popüler uygulama platformları Android, IOS ve WatchOS için deneyimli mühendislerimiz uygulamalarınızı %100 el işçiliği yazıyor ve ödüllü arayüz mimarlarımız da kullanıcılarınıza en iyi uygulama deneyiminini yaşatmak için çalışıyor.

Günümüzde Türkiye’de ki internet kullanıcılarının %65’i cep telefonu ve tabletleri üzerinden internete bağlanmaktadır. Bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz için markanıza ait bir uygulamanın olması, pazardaki marka bilinirliğinize ve müşterilerinize “omni-channel” olarak adlandırdığınız “Çoklu Kanal” üzerinden ulaşmanıza önemli bir rol oynamaktadır.

Uygulamanız ticari bir altyapıda veya yalnızca firma profilinizi yansıtacak yapıda olabilir. Ama burada önemli olan her kanal üzerinden hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmaktır.

Uygulama dükkanlarında marka ve projenizin yer alması ile müşterilerinize sizi alternatif platformlarda takip edebilme olanağı sağlamış olacak ve satış kanallarınızı genişletmiş olacaksınız.

Uygulamalarınız sayesinde PUSH Notification olarak adlandırılan “Eş-zamanlı Bildirimler” sayesinde kullanıcılarınıza işletme ve kurumunuz için anlık mesajlar paylaşabilir ve bilgiye hızlı, güvenilir ve kolay yoldan ulaşılmasına olanak sağlayabilirsiniz.

PUSH Notification çalışma mimarisi ile ister görsel içerikli bildirimler ile isterseniz de yönlendirici tanımlamalar ile hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajı merkezi bir yapıdan kolayca gönderebilirsiniz.

%100 el işçiliği ile geliştirdiği mobil uygulamalar sayesinde işletme ve kurumunuzun ilerki zamanlarda doğabilecek istek ve güncellemeleri en hızlı ve profesyonel bir şekilde size sunmaktadır.

Diğer uygulama yazılımlarının aksine, eknek ve geliştirebilir yapısı ile, uygulama verilerinin farklı kanallarda kullanılması, online platformlarınızda ki güncellemelerin mevcut uygulamalarınıza da eklenmesi gibi bir çok koşulda size kolaylık sağlamaktadır.

Webservis yazılımlarımız sayesinde dinamik içeriklerinizin yönetimini online platformlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret, CRM, S&OP ve diğer çözümleriniz için hayata geçireceğiniz uygulamalarınızın yönetimini, alışık olduğunuz paneller üzerinden online yönetmeye devam edebilir, işletme ve kurumunuz için harcayacağınız ekstra eğitim ve entegrasyon maliyetlerini minimize edebilirsiniz.