E-ticaret paketimizi denemek için formu doldurun

Türkiye'nin en gelişmiş
e-ticaret yazılımı

En büyük e-ticaret sitelerinin kullandığı, Türkiye’nin en iyi e-ticaret alt yapısı ile zaman kaybetmeden başarıyı yakalayın. Benzersiz kapsamda, 7/24 teknik destek, Kampanya Kurguları, Pazarlama Modülleri ve Mobil Uygulamalar ile fark yaratın!

Gelişmiş ve Esnek

Benzersiz bulut e-ticaret altyapısı ile trendleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Satışlarınızı arttırın ve operasyonel yüklerinizi hafifletin.

7/24 Teknik Destek
Salter Group olarak 7/24 telefon ve ticket desteği ile kesintisiz hizmet alın. Her hafta ücretsiz sınıf ve uygulamalı eğitimlerimize katılın.
Arama Motoru Optimizasyonu

Muhteşem SEO uyumu ve esnek E-Ticaret SEO modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Seo için ihtiyacınız olan herşey panelinizde. 

Promosyon ve Kampanyalar

Özel kampanya robotu ile kampanyalar kurgulayın, üyelerinize promosyon ve çekler tanımlayın. Sürpriz kampanyalar yaparak herkesi şaşırtın.

%35 İndirim Son Gün 30 Ağustos

Konsept Temalar, Mobil Uygulama ve +2 Ay Lisans HEDİYE!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Türkiye'nin E-ticaret Yazılımını Tercih Ettiler!

Binlerce işletme, e-ticaret sitesini Salter Group’a emanet etti. Onlar işlerine bakarken, biz altyapımızı her gün geliştiriyoruz.

// İş Süreci

Çalışma Sistemimiz,
Sizin Sisteminiz

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve sizleri daha iyi tanıyabilmek, yaptığımız işi verdiğimiz hizmeti en yüksek düzeye taşımak demektir.

E-ticaret Hakkında Sık Sorulan Sorular

E-ticaret Nedir?

Elektronik Ticaretin kısaltılmış hali olan e-ticaret masaüstü ve mobil cihazlar vasıtası ile çevrimiçi olarak internet ortamında tüm ürün ve hizmetlerin alım-satım işlemleri için yapılan genel ticari tanımlamadır.

E-ticaret Nasıl Yapılır?

E-ticaret birçok bileşenin bir araya gelmesi ile oluşturulan online ticari işletmedir. Bu bileşenlerin başında; Şirket kurulumu, ürün/hizmet, e-ticaret altyapısı, ödeme sistemi, kargo altyapısı gelmektedir. E-ticaret altyapısı tüm bu bileşenlerin temelini oluşturduğunu söyleyebiliriz. Ürün/hizmet eklendikten sonra online ödeme yöntemi ile sipariş verilir, kargo altyapısı ile ürün alıcıya ulaştırılır.

E-ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret sitesi kurmanın sanıldığı kadar zor olmadığını söyleyebiliriz. Ancak e-ticaret yapabilmeniz için bir şirketinizin olması gerektiğini unutmamalısınız. Hazır e-ticaret paketlerimizden size uygun olanı seçerek ürünlerinizi yükleyerek satışa başlayabilirsiniz. Üstelik sanal pos için banka banka gezmenize de gerek yok. Salter altyapısı panel üzerinden tek tıkla sanal pos kolaylığı ile hemen ödeme almanıza yardımcı oluyor.

E-ticaret Sitemi Pazaryerleri ile Entegre Edebilir Miyim?

E-ticaret sitenizi; Amazon, n11.com, hepsiburada, gittigidiyor ve trendyol gibi yerel ve global birçok pazaryeri ile entegre şekilde kullanabilirsiniz. Gelişmiş e-ticaret pazaryeri entegrasyonumuz sayesinde; kategorilerinizi kolayca eşleyebilir, ürünlerinizi, stoklarınızı ve siparişlerinizi tek panel üzerinden hızlıca aktarıp takip edebilirsiniz.