B2B Sistemlerimizi İnceleyin

Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre şekillenmiş, sektörüne özel yazılım standartlarına uygun B2B sistemlerimizi inceleyin!

B2B SİSTEMLERİ

B2B/B2C bayi yazılımlarımız sayesinde işletmenize ait stokları milyonlara ulaştırabilirsiniz. Ticaret hacminizi kat kat yukarıya taşıyabilirsiniz. Günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını içinde bulunduran B2B/B2C bayi yazılımımızla, tahsilat, stok kontrolü ve depo yönetimi gibi konularda oluşan zaman kaybınızı minimuma indirerek değerli zamanınızı sizlere geri kazandırıyoruz. Sizler oturduğunuz yerden tüm satıcılarınızı kontrol altında tutabilecek ve en doğru şekilde yönlendirebileceksiniz.
Detaylı Arama

Bayi yazılımımızın detaylı arama modülünde bir çok arama yöntemi bulunmaktadır. Örneğin; Ürün adı, ürün kodu, ürün grubu, marka, model ve üreticiden arama yapmak imkanı sağlar.

Sipariş Yönetimi
Sipariş yönetimi modülünde ise, alıcılar sepetlerine ürün atıp bekletebilir, düzenleyebilir ve satın almak istedikleri ürünleri satıcıya sipariş olarak aktarabilir. Bu sayede alıcı kimse toplu ve doğru sipariş verme imkanına sahip olur.
Online Ödeme

Online ödeme modülünde alıcı kimse, güvenilir bir ödeme sistemine üye yapılır ve satıcıya ödemelerini taksitli ve tek çekim olarak gerçekleştirebilir. Ayrıca oluşturacağınız puan sistemi ile alıcı kişilere kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Finans Durumları

Finans durumları modülünde alıcı kimse belirleyeceği tarih aralığındaki adına düzenlenmiş tüm faturalarını görebilir, ayrıca kesilmiş olan tüm faturalarının içeriklerine de kolay bir şekilde ulaşabilir. Bunun yanında alıcı kimse tüm kargo hareketlerinide bu modülden  görüntüleyebilir.

// İş Süreci

Çalışma Sistemimiz

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve sizleri daha iyi tanıyabilmek, yaptığımız işi verdiğimiz hizmeti en yüksek düzeye taşımak demektir.